O nas 

Dlaczego my

Ponieważ tworzenie to nasza pasja. Aby zapewniać rozwój Twojej firmy, podnosić jakość Twoich usług i produktów, sprawiać że będą naprawdę innowacyjne. Wszystkie wykorzystywane przez nas narzędzia (metody kreatywne) służą jednemu celowi – osiąganiu zamierzonych przez Ciebie efektów taniej, szybciej i wydajniej w stosunku do innych rozwiązań.


Jak działamy

Najlepiej jak się da. Wykorzystujemy zaawansowane metody kreatywne (inwentyczne) do tworzenia nowych rozwiązań inżynierskich. Niektóre z nich to:

  • TRIZ - Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań
  • Design Thinking
  • Synektytka
  • Analiza morfologiczna
  • Ponadto korzystamy z filozofii LEAN Manufacturing, DoE (Design of Experiments / planowanie badań) - aby usprawniać procesy w Twojej firmie.

Co robimy

Tworzymy rozwiązania dla produkcji, specjalizujemy się procesach produkcji chemicznej i pokrewnych (biotechnologia, biochemia, farmacja) oraz produkcji spożywczej i kosmetycznej. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, tam gdzie standardowe rozwiązania zawodzą, a inni zrezygnowali.


Nasze motto

Każdy problem, to szansa na nowe rozwiązanie.


O nas

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem ludzi. Spotkaliśmy się w różnych okolicznościach, na studiach, w pracy lub w Dolnośląskiej Radzie Przedsiębiorczości i Nauki. W naszym zespole są inżynierzy, konstruktorzy, chemicy, fizycy, biotechnolodzy, mikrobiolodzy, mechanicy, architekci, antropolodzy, filozofowie, informatycy, matematycy, elektronicy, automatycy. Liderem jest chemik i procesowiec – Grzegorz Steinmetz. Nasz zespół pracuje efektywnie dzięki wspaniałej atmosferze, wzajemnym zaufaniu i wykorzystaniu metod inwentycznych, znanych wszystkim członkom zespołu. To nas wyróżnia.

Jeśli w naszym zespole nie ma specjalisty od problemu z jakim się spotykamy – znajdujemy go w środowisku akademickim lub nawiązujemy współpracę z firmą branżową. Budujemy zespoły dedykowane do konkretnego zlecenia.


Dla kogo

  • Podejmujemy się małych i dużych zleceń.
  • Chętnie współpracujemy z mikro, małymi i średnimi firmami.
  • Z szacunkiem podchodzimy do dużych firm.

Dla nas nie liczy się czy Twoja firma jest duża czy mała. Najważniejsze jest to, że masz problem, który my możemy rozwiązać. Zobacz w czym możemy Ci pomóc.